آشنایی با کفش شمس

کفش شمس

آرمــــــان نـســـــــل امــــــــــروز

درباره کفش شمس

تولیدی کفش شمس، تولید کننده انواع کفش مردانه در تبریز، فعالیت خود را از سال 1370 آغاز نموده است و هواره در طول سالهای فعالیت خود، درصدد رشد و ارتقای جایگاه خود، با اکتفا به کیفیت محصولات خود بوده است. تنوع مدل و رنگ محصول، از بارزترین ویژگی‌های این مجموعه می‌باشد که همواره با ذائقه و سلیقه مشتریان همسو بوده است.


فروشگاه آنلاین کفش شمس

وب‌سایت فروش آنلاین کفش شمس نیز از سال 1397 برای ارائه‌ی خدمات به مشتریان سراسر کشور تأسیس شد. تنوع بالا، قیمت عادلانه، سرعت و کیفیت خدمات، از اهداف کلان فروشگاه کفش شمس است.

صرفه جویی در زمان خرید

کفش شمس در فروشگاه خود امکاناتی را برای خریداران مهیا کرده است که در کمترین زمان ممکن به دسته‌بندی تمامی کفش‌های شمس مراجعه و محصول مورد نظر خود را انتخاب کند. تصاویر و رنگبندی همه‌ی محصولات به تفکیک در صفحه ی هر محصول قرار داده است تا مشتریان ما به خیال آسوده کالا مورد نظر را خریداری کنند.

امنیت در خرید

تمامی خریدهای فروشگاه شمس از طریق درگاه بانک ملت و با تایید شاپرک صورت می‌پذیرد. لذا هیچ دیتایی اط اطلاعات محرمانه خرید ذخیره نمی‌گردد. بعد از انجام عملیات خرید کالا به صورت رایگان به وسله ی پست پیشتاز به آدرس مشتری ارسال می‌گردد.


جهت ارتباط با کارشناسان فروش و پشتبانی فروشگاه کفش شمس و نیز مدیریت کارخانه به صفحه زیر مراجعه فرمایید.

بستن
مقایسه